RUS   UKR   ENG
ОАО Коминмет
  ТОВ "ДМЗ КОМИНМЕТ"  

Про компанію

sa1ru_news_info_2_1 ТОВ «ДМЗ КОМІНМЕТ» було утворене на базі заводу, побудованого в 1899 році як підприємство Бельгійського акціонерного товариства братами Шодуар для виробництва покрівельного, хвильового прокату, посудної та лопатної сталі.
У 1903 р. завод виготовив 480 тис. пудів покрівельного та 50 тис. пудів оцинкованого металу. У період з 1902 по 1914 роки підприємство бурхливо розвивалося: 1904 р. – був побудований листовий стан №4, 1908 р. – введений листовий стан №5, 1909 р. – початок будівництва лопатного цеху, 1910 р. – будівництво стану №6, 1914 р. – заснування лудильного виробництва.
Після зміни конституційного ладу країни – у 1922 році «Шодуар «Б» перейменували в Металургійний завод імені Комінтерну. Після приєднання в 1926-1930 рр. заводу «Сіріус» і металургійного заводу Ланге він прийняв сучасні межі та включив у свій склад мартенівське та сортопрокатне виробництво.
Підприємство розташоване на лівому березі річки Дніпро в межах міста, територія заводу складає 24,7 га та прилягає до міської товарної станції Нижньодніпровськ – Пристань і річкового порту, який бере участь в змішаних водних річково-морських перевезеннях. Вдала розв′язка центральних автомобільних доріг забезпечує зручний під′їзд до заводу.

sa1ru_news_block_1_1 До початку 1941 року на заводі випускалося більше 30 видів продукції, в тому числі мартенівська сталь, катанка, дрібносортний прокат, біла жерсть, комбайнові та освинцьовані листи, різні металопродукти та товари народного споживання.
10 серпня 1941 року почалася евакуація заводського обладнання та фахівців на Урал. 18 серпня було виплавлено останню плавку в мартенівському цеху.
Відновлювальні роботи почалися в листопаді 1943 р. і до лютого 1949 року завод було відбудовано до довоєнних обсягів, за винятком мартенівського виробництва, яке не відновлювали.
Сьогодні основними напрямами діяльності заводу є: випуск труб сталевих електрозварних чорних і оцинкованих круглого та профільного перетину для будівельної галузі, комунального та побутового господарства, освинцьованого листа та рулону для автомобільної промисловості, товарів народного споживання (сталевих лопат і оцинкованого посуду), профілів сталевих гнутих спеціальних для вагонобудування та послуги з оцинкування металоконструкцій і розпуску рулонної сталі.