RUS   UKR   ENG
ОАО Коминмет
  ТОВ "ДМЗ КОМИНМЕТ"  

Рисунок1_0

ТОВ «ДМЗ КОМІНМЕТ»

ТОВ «ДМЗ КОМІНМЕТ» було утворене на базі заводу, побудованого в 1899 році як під-приємство Бельгійського акціонерного това-риства братами Шодуар для виробництва покрівельного, хвильового прокату, посудної та лопатної сталі. На сьогоднішній день підп-риємство оснащене сучасним автоматизова-ним та механізованим технологічним облад-нанням для виробництва електрозварних труб, лініями гарячого оцинкування та свин-цювання, обладнанням для виробництва то-варів народного споживання, профілезгина-льним станом.

25681926-min-279x209.jpg.pagespeed.ce.cNLYt40ims

ТРУБОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО

Трубоелектрозварювальне виробництво має у своєму складі агрегати поздовжнього розпуску рулонної сталі товщиною від 1,0 до 12,7 мм, три трубопрофілеелектрозварювальних агрегати та допоміжне обладнання – лінії торцювання, маркування, гідровипробувань. Основною діяльністю є виробництво та відвантаження круглих труб розмірами Ø17-244 мм, квадратних 15х15 – 200х200 мм, труб прямокутного перетину 20х30 – 200х160 мм і овальних труб 120х60 мм.

image005

ЦЕХ КОЛЬОРОВИХ ПОКРИТТІВ І ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ

Цех кольорових покриттів і товарів народного споживання має в своєму складі агрегати поздовжнього та поперечного різання рулонної сталі, напівнеперервний агрегат свинцювання металу, лінію гарячого цинкування труб і металоконструкцій, лінії з виробництва оцинкованого посуду та сталевих лопат.
На напівнеперервному агрегаті свинцювання металу гарячим способом виготовляється тонколистовий освинцьований прокат у рулонах товщиною від 0,5 до 2,0 мм і шириною від 100 до 1080 мм включно.
Оцинкування труб здійснюється за сортаментом підприємства з максимальною довжиною до 8,1 метра.
Оцинкування металоконструкцій – шириною до 1 м, висотою до 2 м, довжиною до 8,5 метрів і масою однієї одиниці не більше 2 тонн.
На лініях з виробництва оцинкованого посуду та лопат випускаються таз круглий, бак, відра оцинковані та лопати сталеві, призначені для будівельних, садово-городніх, вантажно-розвантажувальних робіт у широкому асортименті.